Благодійний захід «Спорт заради добра» для здійснення мрії про море

10 серпня в ТЦ King Cross Leopolis відбувся благодійний захід «Спорт заради добра». Організаторами цієї акції стали громадська організація «Відкриті серця» та ТЦ King Cross Leopolis. На першому поверсі, при вході до торгівельного центру відбувалася гра в Боччу. Учасниками цієї гри були люди з інвалідністю, які пересуваються на інвалідних візках. За бажанням, усі охочі, відвідувачі ТЦ King Cross” могли долучитися до гри разом з нами, сформувавши свою команду просто на місці події.

Головною метою заходу було привернення уваги наших співгромадян до проблем людей з інвалідністю, сприяти популяризації гри  Бочча у Львові та Україні, залучити кошти благодійників для здійснення спільної мрії учасників нашої організації. А саме поїздки на море з метою оздоровлення тіла та душі, адже кожна хвилина відпочинку дарує позитивні емоції, зцілює душу, повертає надію на краще. Якщо ж усе це у поєднанні із  незмінною підтримкою друзів волонтерів, які розуміють із пів слова та допомагають долати архітектурні та побутові бар`єри то це завжди– незабутні враження.

 

Що ж таке бочча? Боча (Бочче, Boccia) – це гра з набором м’ячів з шести синього, шести червоного і одного білого або жовтого кольору, що входить до переліку паралімпійських видів спорту для людей з інвалідністю. Суть гри Боча полягає в тому, що гравці намагаються максимально наблизити м’ячі свого кольору до білого м’ячу, його називають Джеком. Цю гру можуть грати також люди із важкими формами ураження опорно рухового –апарату

Гра Бочча. Фото: Віктор Роїк

Акція «Купи каву – подаруй море»      

Завдяки підтримці наших паартнерів   «ТМ Маестро Трейдер» в особі директора, Томенчука Михайла Миколайовича – Бізнес  парнера компанії «Якобз Дау Егбертс Україна» відбулася акція «Купи каву – подаруй море», адже усі бажаючі могли придбати і поласувати смачною кавою, що дарує легкість думки, та створює настрій і, при цьому, зробити внесок у добру справу, адже усі кошти виручені в рамках акції будуть використані на організацію нашої омріяної і такої бажаної поїздки на море.

Магію гарного настрою своїми солодкими ласощами, виготовленими з любов`ю сердець, вправністю рук та щедрістю нам створили  господині – кондитери: пані Марія Хома, Випічка Домашня, пані Наталя Котів, пані Ірина (“Solodka Vypichka ).

А також  дбайливі майстрині львівської майстерні пряників «Юрашки», натуральні та смачні цукерки для дітей  «Равлик Боб», якими залюбки ласували наші маленькі відвідувачі – переможці та учасники гри Бочча.

Дякуємо усім шановним господиням, які створили такі неперевершено смачні та красиві солодощі для нас!

Фото: Віктор Роїк

Дякуємо за всебічне сприяння в організації заходу ТЦ King Cross Lopolis та пані Соломії Ливень та пані Оксані Дмитрук.

Нам приємно повідомити, що в рамках акції було зібрано  16 830 грн. 

Як каже народна мудрість: «краще – один раз побачити, ніж сто разів почути». Тому пропонуємо переглянути фрагмент відео нашого заходу:

Звісно ж, організація і проведення благодійного заходу була б неможливою без допомоги наших надійних, небайдужих, кмітливих та ініцативних друзів –волонтерів. Дякуємо за ваші зусилля, незмінну підтримку та час проведений із нами і для нас.

Дякуємо за анонсування події кореспондентові інформаційного агенства Гал. Нет., пані Ользі Головчин та редактору – пані Марічці Курило Алексевич. Згаданий матеріал можна прочитати за посиланням: : https://galnet.fm/tse-nasha-mriya-u-lvovi-provedut-blagodijnu-gru-shhob-lyudy-z-invalidnistyu-poyihaly-na-more/?fbclid=IwAR1pQ961I7FTeU3S-fC3sHlRbS1J706-qb4mN1bdBa85ct2QJ3tzzm1jolw

Ми вдячні також за повідомлення про подію телепроекту JustDoIt та редакції  Інтернет порталу MoeMisto.ua https://moemisto.ua/lviv/sport-zaradi-dobra—blagodiyna-zustrich-166303.html?fbclid=IwAR3U0C4A9TJMCvku-R9V-4vKity4y3y_YkjOSpgAgVykxqCCpJoAED6fZd4

Віримо і сподіваємося, що далі буде…

Статтю підготував: Ігор Зіньчук