Богдан Жуковський

Богдан Жуковський не є постійним учасником ГО «Відкриті серця», а лише раз став учасником нашої подорожі у Карпати. Сила духу та волі цього чоловіка вражає, тому що він своїм прикладом доводить, що немає нічого не можливого для Всевишнього, якщо твоя віра, надія на Його милість є сильною.

Незважаючи на те, що у Богдана складна форма Дитячого церебрального паралічу і він не може тримати пензля у руках, хлопець асе ж навчився дарувати радість іншим і пише свої проникливі, зворушливі, сповнені добра та світла картини… пальцями ніг. Аби пензлі не ковзали між пальцями, винахідливий митець обмотує їх стрічкою. Так він створив близько двох сотень картин і всі свої роботи роздарував, або віддав на благодійність. До прикладу,торік вісім картин врятували життя бійця АТО.

Як розповіла нам пані Наталя Капля – асистент будиночку для неповносправних осіб «Капернаум», «Богдан не просто продає свої картини, а й збирає за них пожертви, для хлопців в АТО. Торік на операцію бійцю зібрав 2450 грн».

Ось уже кілька років Богдан постійно мешкає при монастирі отців Оріоністів у Львові. За словами чоловіка, «життя прекрасне – важливо якими барвами його зображати». До речі, одну із своїх картин, він написав для Папи Франциска. «Намалював соняшники. Вони люблять сонце. А Папа – як сонце», – попри складнощі мовлення пояснює Богдан Жуковський.

Однак, мистецтво – не єдине захоплення Богдана. Вже зараз у нього є Ютуб канал, де розміщені відео, які він майстерно монтує ногами, бо руки – не працюють

Художник впевнений, шо «кожна людина має чимось займатися, щось робити, аби залишити після себе слід на Землі». Картини художника сповнені яскравих барв, сонця і світла і є відкритими до людей і світу, так само, як і серце їх автора.

То ж, щиро бажаємо нових успіхів та здобутів!

Статтю написано за матеріалами

Zik.ua та Zaxid.net

uk / en