День відпочинку на озері та плани на майбутнє

Так часто трапляється у нашому житті, що чудові краєвиди зовсім поруч, для цього навіть не потрібно виїжджати за межі Львова, а ми відкриваємо ці красоти природи вперше, тому що ніколи раніше там не були…

А, якщо це ще й зустріч із найкращими друзями, які розуміють тебе майже без слів, то це завжди гарні враження, незабутньо проведений час, пікнік із різними смаколиками…

… і, звісно ж, плани на майбутнє….

Саме так, ми провели зустріч 28 липня, на території філософсько –богословського факультету Українського католицького Університету. Тут можна прекрасно відпочити від міського шуму та суєти на березі озера, поділитися думками, обговорити нові цікаві ідеї та задуми.

Нашою спільною мрією є відпочинок на березі моря, де можна було б, відпустити думки, розслабити м`язи в лагідних променях сонця і наповнити душу відчуттям спокою та надії на краще.

Ми сподіваємося і віримо, що завдяки небайдужості добрих людей, наша мрія стане реальністю. Нам особливо приємно повідомити, що завдяки благодійникам нам вдалося зібрати 100 євро та 10 тисяч гривень. Окрім цього, 1200 доларів США пожертвувала спільнота парафіян Домініканського собору у Львові. Ці кошти будуть використані для втілення нашої подорожі до Єгипту, такої бажаної та довгоочікуваної для кожного з учасників нашої команди. Адже це буде не лише відпочинок, а й оздоровлення, оскільки купання у теплій морській воді допоможе розслабити тіло та знизити спастичність м`язів, яка завдає дискомфорту та заважає жити повноцінним життям.

Ми обрали метою нашої подорожі саме Єгипет, тому що там, у місті Хургада є все, для комфортного відпочинку людини з інвалідністю: зручний пляж із піском, а не галькою, зручний спуск до моря у інвалідному кріслі, просторі номери, та велика територія готельного комплексу із екзотичною рослинністю.

Також ми раді повідомити, що вже на початку серпня у торгово –розважальному центрі «King Cross Leopolis» (Ашан) відбудеться бпагодійний захід: турнір з  Бочії у якому братимуть участь люди з інвалідністю та волонтери нашої організації. Метою цього заходу є: привернення уваги суспільства до проблем людей з інвалідністю. Ми хочемо показати, чому пристосований простір – доступні приміщення,громадський транспорт, магазини, торгівельно – розважальні комплекси та будь –які інші об`єкти інфраструктури  мають бути обладнані так, щоб бути доступними для всіх людей, незвлежно від їхніх фізичних можливостей, тому що інклюзивне суспільство і толерантне ставлення стосується кожного і починається з Тебе!

Тож, Прийєднуйтеся! Допомогти  здійснити мрію може кожен, а будь-яка, найменша іскорка бажання творити добро це крок до змін та кращого майбутнього Слідкуйте за новинами на нашому сайті та у соціальній мережі Фейсбук.

Дякуємо за фото Орислава Стадник, Наталя Сторожка.

Вдячні усім, хто втілює мрію в реальність дарує нам свою допомогу, зусилля і час!

Статтю підготував Ігор Зіньчук