Ми об’єдналися!

Щоб змінити ставлення суспільства до неповносправних

Приєднуйся до насЯк ми це зробили?

Здійснені мрії

«Для мене це чудова нагода пізнавати світ у всіх його барвах разом з найкращими друзями, що допомагають мені бути активною.»

«Завдяки підтримці всієї дружньої команди людей  зі щирими, відкритими серцями, я відкрив для себе мальовничі куточки рідної України!.  Я відвідав багато цікавих подій: Концерти, виставки, майстер-класи та багато іншого. Друзі, дякую, що Ви є!»

 «Кожна зустріч організації відкриває її учасникам нові горизонти. Це завжди особливий час, коли ми навчаємось чогось цікавого і корисного, творимо, подорожуємо, пізнаємо історію і культуру рідного краю, зміцнюємо власне здоров’я, відверто спілкуємося, обмінюємось поглядами, весело розважаємося та відпочиваємо… Лише відкривши своє серце, можна відчути всю красу життя.»

«Відкриті серця» – це об’єднання, скоріше навіть симбіоз, дуже різних людей, неповносправних і цілком здорових, тих, хто потребує допомоги, щоб вийти з дому, і тих, хто має забагато енергії і хоче витрачати її з користю. Вони знайшли одне одного, і кожен отримав від спілкування щось дуже цінне саме для себе.

Хто ми?

Люди з “відкритими серцями”

Розміщую тут презентацію, яку ми мали показати на #День_відкритих_сердець може хоч в цій групі вона когось надихне ... Наші подорожі історія та те, що ми робимо своїми руками.

Опубліковано Open Hearts - organization for people with disabilities Середа, 12 червня 2019 р.

Відкриті серця -команда ініціативних людей з активною громадянською і життєвою позицією, що об`єдналися не лише для того, щоб змінилося на краще ставлення суспільства до людей з інвалідністю, а й разом відкривати нові мальовничі куточки України та світу, дарувати одне одному радість спілкування у колі справжніх друзів.

Неприбуткову громадську організацію «Відкриті серця» було засновано у 2009 році. Зараз членами організації є 15 осіб з діагнозом Дитячий церебральний параліч та 15 волонтерів, які допомагають нам долати різні архітектурні бар`єри: сходи, незручні пандуси і.т.ін. під час наших прогулянок вуличками рідного Львова, або незабутніх подорожей Україною та за її межами, що вже стали реальністю.
Але найголовнішою є неповторна дружня атмосфера взаємопідтримки під час наших зустрічей, що відбуваються один раз на місяць.

Це або цікава екскурсія, концерт чи відвідування театральних спектаклів або кінотеатрів.
Наші волонтери – це люди, які вже мають понад 10 років фахової реабілітаційної практичного досвіду допомоги людям, що пересуваються в інвалідному кріслі. Завдяки їхній підтримці ми вже
побували на найвищій точці мукачівського замку «Паланок», біля мальовничого водопаду «Щипіт», побачили неперевершені красоти гірської перлини Карпат – озера «Синевир», відчули таємничість винних погребів Закарпаття…. То ж, сподіваємось, найцікавіше – попереду!

  • Ти маєш особливі потреби, але не знаєш як зробити перший крок до активного життя?
  • Прагнеш, щоб в Україні життя людей з інвалідністю стало комфортнішим?
  • Бажаєш доступнішу інфраструктуру і можливість вдалого працевлаштування
  • Хочеш щоб активний відпочинок з однодумцями перетворився з мрії на реальність?

Готовий докласти власних зусиль?

Приєднуйся до нас вже сьогодні!

Ми хочемо дружити з тобою і чекаємо на тебе!

Стань нашим другом!

 Ми чекаємо ТЕБЕ!

Волонтери допомагають нам, бо кожен з них всіма силами хоче бути корисним і потрібним у тому світі… Навіть найменша допомога для кожного – велике свідчення справжньої дружби та людяності, яка так потрібна кожному з нас у світі де кожен звик жити сам по собі!

Чому волонтери допомагать нам?

Переглянь коротке відео (~ 4 хвилини)

Відео про роботу волонтера в організації

Незабутні моменти

Поїздка у Центр рекреації та реабілітації «Юбілят»

10 червня 2016 – 22 червня 2016

м. Вісла, Польща

“Це була чудова нагода покращити здоров’я та відпочити”

Крім реабілітаційно- оздоровчих процедур у нас була чудова нагода відвідати танцювальний вечір, де звучала жива музика.

Щоб побачити красу навколишніх гір, ми усі разом вирішили піднятись вверх на підйомнику. Для цього ми поїхали у містечко Устронь і піднялись на гору Чанторія висотою 990 метрів

Подорож до Польщі

12107851_900210146722169_8282494464720928010_n

Кемер Туреччина 2017

Це була наша перша подорож на море закордоном!

Про те, як відбулась наша подорож до Єгипту 2019

Читайте детальніше тут: https://www.openhearts.in.ua/yak-mriya-pro-more-stala-realnistyu-abo-podorozh-do-chervonogo-morya-18-09-25-09-2019/ ДЯКУЄМО ВСІ, ХТО ФІНАНСОВО ДОПОМАГАВ!

https://www.openhearts.in.ua/yak-mriya-pro-more-stala-realnistyu-abo-podorozh-do-chervonogo-morya-18-09-25-09-2019/

Єгипет, Хургада 2018

Неймовірний Єгипет – хочемо повторити!

Фотогалерея

Найкращі проекти

У винних погребах заводу Леанка

Тур: 10 родзинок Закарпаття

10 червня 2016 – 22 червня 2016

о. Синевир, водоспад “Шипіт”

“Незабутні враження від мальовничих гірських краєвидів, традицій, культурної спадщини Закарпаття”

Озеро Синевир. Його справедливо називають перлиною українських карпат. воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою.

Водоспад «Шипіт». Він скидає свої води між скелями і розташований в одному з найгарніших місць українських Карпат.

Наші майбутні заходи

Підтримати подорож

Наші партнери

uk / en