Дуй мандруй разом з ON 3 WHEELS фонд здійснення мрій!

31 серпня я взяла участь разом з командою ON 3 WHEELS фонд здійснення мрій в інклюзивному поході на Манявський водоспад у Івано-Франківській області.

Погода і компанія була чудова – а для вдалої мандрівки більше нічого і не потрібно! Дякую хлопцям і дівчатам, їх щирі серця і усмішки, а також сильні руки допомогли мені добратись до самого водоспаду. Це було чудово! Висота водоспаду сягає понад 20 м. він є одним з найвищих в Україні. Дістатись туди на візку просто, якщо ти на візку “Джульєтка” і поряд з тобою сильні чоловіки. Гітара і Марта теж створили свою незабутню атмосферу романтики.

Ви просто супергерої, у яких позаду вже 30 інклюзивних походів, у кожному з яких брали участь люди з інвалідністю! Це неймовірна робота! Дякую всім, хто долучився до фінансування проекту. Зараз фонд збирає кошти на новий візок “Джульєтка” вартість цього чудо-візка 6 тис. євро наразі зібрано 50% коштів. Ви теж можете підтримати цю ініціативу. Кожен внесок допоможе більшій кількості людей підкорити ще більші гірські вершини!

Зареєструватись на похід та вирушити у мандри ви можете за посиланням https://www.facebook.com/on3wheels/?__tn__=K-R&eid=ARBskgPKZpwanBjFsfBCTsoHokgTmgpKX5vODzlQei8BzjWB0mZIsb_OMGu6BzuisE9riqLFbvV3elSr&fref=mentions&__xts__[0]=68.ARDoHxPGOhcF8oDHK1arOVoogHMxc38KcWsttqAn7z00g5A5BrJNoKiYrZu2c3VTJaRbUC4EcxbwYVZzwhdoczOwo8ubSHIEX3z9HoBOMEBp3TmWAU_VcVnpm0lnZbN7ifKbWBq55u2U9qkTkv_XhgFmrfb2XtSlCb-wjs-TDeq1JYKf_hvDtUJCDAare1Yd7r03QWaidj_7Zhp2FsRha3iRcAegpPt2LN976gGz1QneVxSjAnph-MbFnPsmAvfEWLz46YcSr09Ro92mlbpcZAZlLK0pNW4O8ztcpw

Подорожуй – гори для всіх! Руйнуй стереотипи!

Підготувала Наталя ТАРАЛЬЧУК