Електропідйомник для людей з інвалідністю – допомога у побуті та пересуванні

Неможливість вільного пересування навіть у власній квартирі є однією із найпоширеніших проблем.  Ефективним рішенням цієї ситуації може стати електропідйомник для людей з інвалідністю, адже це допомога у побуті та пересуванні.

Завдяки спеціальному дизайну, електрпідйомник  є незамінним інструментом доступності, який можна використовувати практично у будь –якій частині будинку.

Відразу скажу, що зважаючи на те, що більшість квартир в Україні мають маленьку площу, це ускладнює можливість використання подібного підйомника у нас.

Мобільність є необхідною умовою нормального життя для людей з обмеженими можливостями, у тому числі там, де вони проживають. Дім, у якому немає відповідного обладнання для допомоги людям з обмеженими можливостями перемістися  з точки А. в точку Б, з легкістю перетворюється на в`язницю.

Одним із найкращих лайфхаків для усунення таких проблем є електропідйомник, який кріпиться до стелі. Цей пристрій робить пересування простішим, безпечнішим, ефективнішим, комфортнішим та більш гідним. При чому,такі переваги відчуває не лише людина з інвалідністю, а й її помічник – волонтер, рідні чи друзі, які допомагають їй у побуті.

Спеціальна конструкція строп пристрою, легкість в користуванні, пристосованість практично до будь – якої площі будинку, роблять електропідйомник незамінним інструментом. Існує багато варіантів електропідйомника, відповідно до будь – якого бюджету та будь –яких потреб клієнта.

Найбільш поширеною конфігурацією електропідйомника для стелі є міцна, пряма доріжка з однією секцією, що проходить над ліжком, ванною, унітазом, або іншим місцем вдома, що полегшує переміщення з інвалідного крісла. Використання портативної переносної батареї робить процес переміщення легким та безпечним. Двигун підключений до спеціального візка на коліщатках, який встановлено на кожній секції доріжки, з простою карабін – пряжкою.

Більш складні системи, що використовують криволінійні секції та вертушки, доступні для спеціальних потреб. Існують як портативні, так і стаціонарні моделі, які працюють від батарейки або від електроенергії шляхом підключення до розетки.

Просте ручне керування робить користування електропідйомником легким як для людини з інвалідністю, так і для особи, яка її доглядає, завдяки можливості переміщення строп вручну вздовж доріжки із легкістю. Переносні пристрої швидко і легко переміщати з кімнати в кімнату за допомогою опікуна, і мають знімні акумулятори, які можуть повторно заряджатися після кожного використання від зарядного пристрою, який стоїть окремо, щоб зберегти максимальний термін і зручність користування електропідйомником. Новіші версії мають вбудовані акумулятори, що підзаряджаються від розетки.
Постійні електропідйомники або підйомники на чотири доріжки це – ідеальне рішення для людей з інвалідністю, які опанували навики самообслуговування. Вони працюють з використанням ручного управління для підйому і опускання, а також переміщення стропи уздовж доріжки. Деякі з них мають функцію “повернення до дому”, яка переміщує підйомник у позицію заряджання після використання, забезпечуючи повноцінне заряджання для кожного наступного використання.

Деякі портативні пристрої можна легко розібрати на час  подорожі чи зберігання. Інші можна  спеціально налаштувати для конкретних ділянок кімнати  за допомогою тиску фітингу. Проте, незалежно від кімнати, існують способи встановлення підйомника для будь – якого дому, будь –якої особи і її індивідуальних потреб та проблем пересування.

Фото : blogknueppels.com

Фото: blogknueppels.com

Варто додати, що такий підйомник буде корисним не лише для людей з інвалідністю, але й для людей похилого віку, які потребують допомоги у догляді та пересуванні.

Переклад з англійської: Ігор Зіньчук
Джерело