Концерт гурту “Антитіла” на Львів Арені (25 травня 2019)

25 травня 2019 наші учасники мали можливість відвідати концерт українського популярного гурту “Антитіла”

.Музиканти – улюбленці мільйонів глядачів починали свій гастрольний тур Україною саме зі Львова. Ця довго очікувана музична подія відбувалася на стадіоні Львів Арена.

Кожна пісня гурту сповнена особливого драматизму, тому що тексти вокаліста Тараса Тополі –  про найсокровенніші почуття кожного серця надію, віру у краще майбутнє України, яке творить кожен із нас, незалежно від того, чим займається.  Успіх кожного громадянина України зокрема, це складова успіху країни. Найголовніше – берегти в душі добро, світло, берегти рідних, коханих та бути вдячним за кожен прожитий день, бо він – неповторний. Ось головний меседж, який музиканти так щиро доносили до глядачів.

Ми щиро дякуємо співорганізаторці концерту Ірині Бардин та компанії “Контрамарка Україна” (Kontramarka.ua) – національному квитковому оператору і провідному інтернет-сервісу з продажу електронних  квитків на концертно – розважальні заходи України.

Звичайно ж, нам не вдалося б провести цей чудовий вечір без допомоги наших хлопців та дівчат – друзів -волонтерів, які є завжди надійною підтримкою у подоланні архітектурних бар’єрів та у побуті. Дякуємо усім, хто знайшов час та можливість бути з нами!

Пропонуємо Вам переглянути відео за посиланнями, аби відчути всю неповторність української пісні.

Віримо у краще і сподіваємося на нові зустрічі.

За фото дякуємо ©Віктор Роїк
Відео та фото ©Марта Цимбаліста