Лайфхаки

У розділі «Лайфхаки» ми публікуватимемо розповіді і фото про цікаві винаходи, що допомагають полегшити життя людям з особливими потребами. Сюди також можуть присилати пропозиції «фішок» наші читачі і ми згодом опублікуємо їх на сайті.

Відомо, що аудіокниги придумали для незрячих, але сьогодні ними уже користується доволі велика кількість людей просто тому, що це доволі зручно. Те саме можна сказати про пандуси, адже ними користуються не лише люди з особливими потребами, а й старенькі бабусі та мами з дитячими візочками. Саме тому, придумуючи нові лайфхаки, Ви полегшуєте життя не лише людям з обмеженнями, а і тим, хто хоче зробити своє життя більш легким та комфортним.

Для мене комп’ютер – найкорисніший пристрій, адже мені доволі важко самостійно писати, а коли не було комп’ютера, то мені його заміняла друкарська машинка. Я певен, що кожен може знайти своє приспосіблення, що зможе суттєво полегшити життя -просто кожному з нас необхідне щось своє. Запропонуйте свої цікаві знахідки для нашого сайту, що Вам допомагають.

Ігор Зіньчук
Співзасновник ГО “Відкриті Серця”

Кухня для людини, що пересувається у інвалідному кріслі: Доступність і комфорт

Кухня для людини, що пересувається у інвалідному кріслі: Доступність і комфорт. В цій статті поділимося з Вами практичними ідеями про те, як втілити подібний задум у повсякденному житті, а також про те, як зробити кухню комфортною та доступною для всієї сім`ї.

Читати більше

Електропідйомник для людей з інвалідністю – допомога у побуті та пересуванні

Неможливість вільного пересування навіть у власній квартирі є однією із найпоширеніших проблем. Ефективним рішенням цієї ситуації може стати електропідйомник для людей з інвалідністю, адже це допомога у побуті та пересуванні.

Читати більше

«В Україні, держава ігнорує Дискримінацію людей з інвалідністю» – Українська Гельсінська Спілка

«В Україні, держава ігнорує Дискримінацію людей з інвалідністю» до такого невтішного висновку дійшли фахівці-правозахисники Української Гельсінської Спілки Черкащини, які разом з активістами ГО «Волонтер Черкащини» провели відповідну інспекцію та дослідження на території області.

Читати більше

У місті Вінніпег відкрили першу зимову ковзанку для санок і тобогану, якою зможуть скористатися також і люди на візках.

У Вінніпезі відкрили санну ковзанку, спроектовану таким чином, щоб кожен зміг на неї потрапити і порадіти.

У п’ятницю, в південній чвстині Вінніпегу у парку Святого Віталія ( St. Vital Park) , місто представило свою першу ковзанку для людей які пересуваються за допомогою візка, ця ковзанка є подвійною і нею можна спуститись взимку на санках

Читати більше

Рекомендації щодо забезпечення доступності санвузла у житловому будинку для людини, що користується інвалідним візком.

Керуючись законодавчими та нормативно-правовими актами, а також особистим досвідом, хочу поділитися невеличким переліком стандартів, норм і практичних порад з облаштування адаптованого простору санвузла для людей з проблемами опорно-рухового апарату.

Читати більше

Огляд книги Ніка Вуйчича «Життя без обмежень»

Книга Ніка Вуйчича “Життя без обмежень” буде корисною всім, хто потрапивши у складну життєву ситуацію, хотів би відродити у власному серці крихітний промінчик надії на краще, побачити нові можливості у звичних обставинах, які неможливо змінити чи подолати.

Читати більше

Перший у світі інклюзивний аквапарк відкрили у США

Аквапарк є улюбленим місцем відпочинку дітей та дорослих у літню спеку. Тепер у дітей з обмеженими фізичними можливостями, які живуть чи подорожують у США також з`явилася така можливість, адже перший у світі інклюзивний аквапарк відкрили у США.

Новий аквапарк називається Острів натхнення Морргана (Morgans`Inspiration Island), його відкрили у Сан –Антоніо, штат Техас у червні цього року. Аквапарк повністю доступний для людей на інвалідних візках.

Читати більше
uk / en