Мрії

Мрії -це те, що надихає на нові звершення

Хочете відчути себе справжнім чарівником? Тоді Ви потрапили у правильне місце.
В розділі «мрії» кожен, хто заходить на цю сторінку зможе реалізувати якусь мрію свого друга на візку (учасника нашого клубу.) З МРІЯМИ МОЖНА ОЗНАЙОМИТИСЬ, НАТИСНУВШИ НА КНОПКУ.
Після виконаної дії кожен зможе побачити власне ім’я у списку добродіїв, що допомогли здійснити чиюсь мрію.

Пам’ятаю як, одного разу, мої друзі, дізнавшись, що  я мрію поїхати за кордон допомогли мені побачити  чарівне місто Будапешт.

Ми їхали компанією з 8 осіб, тому у мене не було сумнівів, що волонтерам  буде не важко мене супроводжувати. Кожен допомагав по мірі можливого: хтось їхав за кермом, хтось допомагав везти візок, хтось став справжнім плечем у побуті.

Я змогла побачити там неймовірну архітектуру, скуштувати національні угорські страви і просто побути у колі справжніх друзів.

Пам’ятайте: Не обов’язково допомагати фінансово іноді проста допомога, наприклад, допомогти вийти з квартири, супроводжувати людину на візку в театр – це теж може бути справжнім втіленням мрії. Кожен, хто читає зараз цю сторінку може бути справді корисним для нас!

Наталя Таральчук
Співзасновниця ГО “Відкриті Серця”

Дуй мандруй разом з ON 3 WHEELS фонд здійснення мрій!

31 серпня я взяла участь разом з командою ON 3 WHEELS фонд здійснення мрій в інклюзивному поході на Манявський водоспад у Івано-Франківській області. Погода і компанія була чудова – а для вдалої мандрівки більше нічого і не потрібно! Дякую хлопцям і дівчатам, їх щирі серця і усмішки, а також сильні руки допомогли мені добратись до […]

Читати більше

Оздровлення біля моря: допомогти здійснити мрію може кожен

Нашою мрією є організація оздоровчого табору на березі моря, однак, це не найголовніше. Ми прагнемо змінити ставлення суспільства до людей з інвалідністю в Україні.

Читати більше

Неможливе – можливо: Зустріч з мешканцями морських глибин

Всю повноту і радість життя відчуваєш тоді, коли досліджуєш невідоме, відкриваєш для себе нові захоплення, вперше досягаєш чогось, долаєш небачені вершини, ризикуєш і взагалі, робиш екстремальні вчинки. Для мене можливість занурення з аквалангом стала цікавим викликом і унікальним шансом побачити морське дно.

Читати більше

Моя мрія – бути вільною

Тому я дуже вдячна студентам зі Швейцарії, які змайстрували чудо візок, що дозволить неповносправним людям самостійно пересуватись у снігову погоду та підніматись сходами.

Читати більше
uk / en