Неможливе – можливо: Зустріч з мешканцями морських глибин

Всю повноту і радість життя відчуваєш тоді, коли досліджуєш невідоме, відкриваєш для себе нові захоплення,  вперше досягаєш чогось, долаєш небачені вершини, ризикуєш і взагалі, робиш екстремальні вчинки. Для мене можливість занурення з аквалангом стала цікавим викликом і унікальним шансом побачити морське дно.

Друзі-волонтери допомогли мені одягнути спорядження для дайвінгу, і досвідчений інструктор розпочав захоплюючу екскурсію.

 

В перші хвилини дихати було дискомфортно, однак потім я звикла, а перед моїми очима постав загадковий світ підводних мешканців. Зграї різнокольорових рибок безтурботно пропливали повз мене, деякі з них здивовано зупинялися на мить, аби розгледіти мене, а деякі – навіть підпливали, щоб поживитись кормом, який я тримала в руці. Це було так кумедно і мило, що я ледь стримувала сміх! В цей час інструктор старанно намагався вловити мій захват на спеціальну фотокамеру.

Знімки в таких умовах робити непросто, адже видихаючи повітря, утворюється багато бульбашок, які закривають обличчя та іноді відлякують полохливих рибок. О, це була найскладніша фотосесія у моєму житті!

Згодом тренер навчив мене кількох підводних трюків та показав таємничу істоту, що ховалася у маленькій кам’яній фортеці.

Від радості я й незчулася, як опинилася вже на поверхні і моя маленька казкова пригода добігла кінця. Тепер я мрію і сподіваюся ще не раз побувати в таких мальовничих місцях Анталії і відчути себе русалонькою.

Юлія Бойко