Новини та події

Тут Ви можете ознайомитись з подіями, що відбуваються з нами в рамках діяльності організації “Відкриті серця”. Тут Ви  можете дізнатись про наші подорожі та зустрічі.

Завдяки проекту молоді люди змогли знайти нових друзів та відвідати багато культурних закладів, і побачити найвідоміші архітектурні пам’ятки Львова.

Зокрема, молодь змогла побувати у Львівському державному академічному театрі Імені Марії Заньковецької, музеї народної архітектури і побуту, Львівській картинній галереї, Молодіжному театрі імені Леся Курбаса та інших закладах.

“У рубриці Ви зможете почитати про всі наші подорожі в Карпати, рекреаційно-спортивні літні табори на базі “Національного центру дифолімпійської та праолімпійської підготовки “Україна”, що поблизу м. Євпаторія, подорожі по замках. Розповідь про першу подорож за кордон у м. Вісла, що знаходиться в Польщі неподалік від чеського кордону. Прочитати про подробиці нашої чудової подорожі в Закапаття, де було цікаво, весело і смачно! Ми не просто подорожуємо, а й змушуємо перевізників більше думати про комфортний туризм в Україні для людей з особливими потребами”

Юля Бойко
Член ГО “Відкриті Серця”

Як мрія про море стала реальністю? або подорож до Червоного моря (18.09 -25. 09.2019).

Перш за все, ми від щирого серця дякуємо усім благодійникам, друзям –волонтерам, завдяки зусиллям та підтримці яких наша мрія про море стала реальністю. Це був чудовий тиждень відпочинку у Єгипті, на березі Червоного моря у місті Хургада.

Читати більше

Zaxidfest – 2019

Щорічний міжнародний музичний фестиваль Zaxidfest, що відбувається біля с. Родатичі неподалік Львова, вважається одним з найкращих в Україні. Цьогоріч організатори свята запросили долучитися людей з інвалідністю, доклавши чимало зусиль на облаштування доступного простору у фестивальній зоні. Для мене це був надзвичайний челендж, безцінний досвід і розширення кордонів власних можливостей. Три абсолютно божевільних дні, шалений вир […]

Читати більше

Благодійний захід «Спорт заради добра» для здійснення мрії про море

10 серпня в ТЦ King Cross Leopolis відбувся благодійний захід «Спорт заради добра». Організаторами цієї акції стали громадська організація «Відкриті серця» та ТЦ King Cross Leopolis. На першому поверсі, при вході до торгівельного центру відбувалася гра в Боччу. Учасниками цієї гри були люди з інвалідністю, які пересуваються на інвалідних візках. За бажанням, усі охочі, відвідувачі […]

Читати більше

День відпочинку на озері та плани на майбутнє

Так часто трапляється у нашому житті, що чудові краєвиди зовсім поруч, для цього навіть не потрібно виїжджати за межі Львова, а ми відкриваємо ці красоти природи вперше, тому що ніколи раніше там не були… А, якщо це ще й зустріч із найкращими друзями, які розуміють тебе майже без слів, то це завжди гарні враження, незабутньо […]

Читати більше

Зустріч з експертом інклюзивності та доступності Кейтом Робертсоном: Пропозиції та результати

4 липня у Львові відбулася зустріч представників нашої організації із містером Кейтом Робертсоном, експертом із питань доступності та інклюзивності, генеральним менеджером шотладської благодійної організації “Wheelchairs for Ukraine”.

Читати більше

Відкриття першого в Україні інклюзивного ательє «Lady Di» в День відкритих сердець у Львові

Відкриття першого в Україні інклюзивного ательє «Lady Di» відбулося у лютому цього року, а перший модний показ одягу – 9 червня у Центрі Шептицького у Львові в День відкритих сердець.

Читати більше

Концерт гурту “Антитіла” на Львів Арені (25 травня 2019)

25 травня 2019 наші учасники мали можливість відввідати концерт українського популярного гурту “Антитіла”

Читати більше
uk / en