Оксана Шипош

Я познайомилась з Оксаною Шипош в 1999 році на таборі в Трускавці. З нею мені завжди цікаво поговорити про життя, адже багатьох людей Оксана надихає власним прикладом. Вона одною з перших, незважаючи на свій діагноз, вступила до коледжу на факультет соціальної педагогіки.

Успішно завершила навчання і стала працювати в навчально- реабілітаційному центрі «Джерело». Зараз Оксана допомагає своїм молодшим колегам з ДЦП вдосконалювати власні побутові навички: прибирати, мити посуд і готувати. Також вона допомагає молоді опановувати ткацький станок та робити вироби з валяної шерсті.

Але крім основної роботи у Оксани є і інші цікаві захоплення. Зокрема вона вже багато років бере участь у театральних фестивалях «Непротоптана стежина», де люди з особливими потребами ставлять різні сценки та вистави спільно з польськими друзями.

Крім захоплення театром Оксана може похвалитись своїми знаннями в галузі астрології. Усі бажаючі можуть замовити у неї персональний гороскоп за невеликий гонорар.

У цій статті ми вирішили окремо зупинитись на картинах Оксани, які не можуть не викликати щирого захоплення у оточуючих. Малювати Оксана вчилась на спеціальних курсах у Євпаторії, де їй довелося прожити півроку цілком самостійно.

Сподіваємось, що і Вас картини Оксани надихнуть на нові звершення, адже для людини немає нічого неможливого і це наша героїня довела на власному прикладі.

uk / en