Остап Стадник

Моє знайомство з Остапом відбулось на рекреаційних іграх. Правда, тоді він мене не запам’ятав. Але вже за пів року ми з ним познайомились ближче, коли він подзвонив мені за дорученням Ярослава Грибальського. З того дзвінка ми стали часто спілкуватись по телефону і знайшли багато спільних тем для розмови. Згодом Остап запросив мене у проект «Єврокредит дітям», де ми разом були учасниками психологічних тренінгів та літньої школи на узбережжі Чорного моря.

Того ж 2005 року нас запросили стати учасниками клубу молоді при «Асоціації реабілітологів». Уже 2008 року ми за підтримки спонсорів змогли керувати клубом, а у 2009 році стали співзасновниками ГО «Відкриті серця».

Зараз Остап займається в організації фінансовою звітністю. Але крім громадської роботи у нього є великий досвід репетиторства англійською мовою. Зараз викладання дає Остапові фінансову незалежність – він може допомогти своїй мамі та сестрі. Є у Остапа і захоплення для душі. Головним із них є музика. Зараз Остап займається вокалом із викладачем. Також у вільний час він пише тексти пісень англійською та підбирає до них музику.

Сьогодні чоловік мріє про те, аби його пісні стали відомими. А завтра ми, можливо, почуєм їх на радіо!
Пропонуємо Вашій увазі пісні у його виконанні.

uk / en