Оздровлення біля моря: допомогти здійснити мрію може кожен

Часто люди, які мають здоров`я і можуть відчувати радість вільного руху, не цінують тих можливостей, які вони мають чи то з волі Творця, чи то від природи… назвіть як Вам зручніше, суть від цього не зміниться.

Напевне у кожної людини є  мрія: хтось хоче стати успішним, хтось заробити більше грошей. Однак,  вчинки завжди свідчать більше за будь – які слова, а творити добро під силу кожному, маленькими справами…. І найголовніше – не бути байдужим…

Громадська організація «Відкриті серця» –  група молодих ініціативних  людей з важкими формами інвалідності організовує для себе відвідини кіно або музеїв, виїзди і літні табори. У країні, яка майже не має інфраструктури для людей з інвалідністю – це великий успіх.

Екскурсія в Карпати

Подолати бар`єри у побуті та пересуванні нам допомагають друзі – волонтери.

Впродовж багатьох років, діяльність нашої організації підтримують спонсорські внески Ротарі Клубу Кройцлінген, Швейцарія.

Нашою мрією є організація оздоровчого табору на березі моря, однак, це не найголовніше. Ми прагнемо змінити ставлення суспільства до людей з інвалідністю в Україні.

У рідній країні нас воліють не помічати ні представники влади, ні чиновники. Наша далекосяжна  ціль – зробити Львів та інші міста України, транспорт, інфраструктуру доступнішими для людей з інвалідністю.

Для цього потрібні не слова, а реальні справи, наприклад, проведення майстер – класів із вивчення англійської мови серед людей з особливими потребами, адже попри багато розмов про інклюзивне навчання в Україні, рівень освіти серед людей з інвалідністю залишається доволі низьким.

Літній табір не лише дасть змогу покращити стан  здоров`я учасників організації, а й допоможе нам узгодити подальшу розробку плану розвитку організації.

Як каже народна мудрість, «під лежачий камінь й вода не тече», тому маємо надію, що за підтримки небайдужих людей, які творять добро не словами, а справами, мрія стане реальністю.

Щиро дякуємо, усім, хто докладає зусиль для проведення зустрічей у Львові, а також тим, хто долучався до фінансової підтримки діяльності «Відкритих сердець».

Андрій Пашуля,

Олег Антохів,

Михайло Мужилівський,

Тетяна Кава,

Марта Цимбаліста,

“Мeest Group,

 оплата функціонування сайту: Андрій Зіньчук

 

А ще щиро вдячні за підтримку благодійникам та друзям у Бостоні (США):

 

п. Ігор Чабан,

п. Ірена та Ігор Коваль

п. Галина Чабан та п. Володимир Чимирьов

п. Ліля та п. Орест Грабович

п. Віра та п. Віктор Бохеник

п.Анна Хромей та п. Кіріл Певен

п. Ярослава та п. Остап Садові (Тарас, Олег),
п. Надія та п. Назар Любченко.

Різдвяна #БостонКолядаTeam2017
Яромир & Галя
Аня & Кирил
Оля Галябар
Святослав Ориняк
Оленка Бовдур
Роман Бохеник

Мирон та Надія Кравчуки,

 

 і тим, хто побажав не називати своє ім’я…

Ви можете перерахувати кошти на розрахунковий рахунок:

ЄДРПОУ – 36670101  р/р 2600701139106

ВАТ «Кредобанк» м. Львова

МФО – 325365

Ми завжди відкриті до запитань, співпраці і надамо звіт про те, як було витрачено Ваші кошти. Віримо, що разом зробимо Україну доступнішою, а, завдяки небайдужості добрих людей, мрія здійсниться.

 

Будемо вдячні за будь – яку підтримку.