Перша подорож на море

В  червні 2007 року ми вперше поїхали на табір на морі. Це сталося після зустрічі Наталі з нашим спонсором у листопаді 2006 року. Зустріч залишила у п. Пітера Фостера гарні враження і він вирішив разом із «Ротарі клубом» Швейцарії зібрати нам гроші на подорож до моря.

Нас було 9 волонтерів та 10 учасників. Також фінансову допомогу нам надав Степан Явний –  голова підприємства «Ремпобутсервіс».

Відпочивали ми у с. Заозерне на базі Дифолімпійської та параолімпійської підготовки «Україна».

Тут ми мали можливість не лише поплавати в морі та засмагати на золотому пісочку, але і поплавати в басейні з професійним тренером Мар’яною Гординською. Саме тут більшість учасників навчились самостійно плавати.

Через день ми мали можливість позайматись у спорт залі, де була велика кількість спеціальних тренажерів.

Одним з найяскравіших спогадів став чемпіонат України з плавання, що саме проводився на базі і там ми мали можливість побачити перемогу Яни Клочкової та Олега Лісогора.

Нас чекала трохи комуністична екскурсія в Євпаторію, де жінка-екскурсовд розповідала про Семена Дувана колишнього мера Євпаторії.  Ми дізнались скільки всього він зробив для простих людей. Ми мали можливість побачити мечеть. На цій екскурсії нам з захопленням розповідали про пам’ятник Леніну, про якого всі вже давно забули у Львові.

Також ми мали можливість ходити на дискотеку, що була на причалі. Була можливість влаштувати показ мод з різним пляжним вбранням.

Яскравим спогадом останнього дня перед поверненням додому стала ватра з українськими піснями.

uk / en