Що ми зробили за 11 років?
ГО "Відкриті серця"

Завдяки підтримці добрих, талановитих людей зі щирими, небайдужими серцями, нам вдалося втілити в життя та вдало організувати для наших учасників:

6

Поїздки на море

12

Поїздок на 1 – 3 дні

3

Поїздка закордон

4

Тренінги

250

Зустрічей у Львові, які ми організували для учасників

7

майстер-класів

Чим нам можна допомогти?

Волонтерська

 допомога

Безкоштовне надання консультацій, проведення майстер-класів

Спонсорські внески

Яка нам зараз потрібна допомога?

«Доброта – найбільша цінність нашого життя. Так, це саме та якість, що коштує так дешево, але цінується так дорого. Її не можна купити ні за які гроші, вона по краплиночці виховується змалечку.»

Якщо Ви потрапили на цю сторінку, то, швидше за все, шукаєте можливість співпрацювати з нами. Навіть, якщо у Вас немає можливості підтримати нас фінансово, то Ви можете допомогти, як волонтер. Якщо у Вас є якийсь талант Ви теж можете ним поділитись. Наприклад, можете дати цікавий майстер-клас і розкрити таємниці своєї майстерності. Раніше у нас були майстер-класи з писанкартва, виготовлення шоколаду, приготування їжі у єврейському кафе, скраббукінгу. Ви також можете організувати для нас щось цікаве.

Також нам не завадить фінансова підтримка. Своїми внесками Ви допоможете нам зробити більше зустрічей у Львові і дасте можливість розширити діяльність клубу «Відкриті серця».

Завдяки вашим пожертвам ми зможемо:

  • Залучити більше учасників у клуб. Таким чином більше людей на візках і людей з ментальними порушеннями зможе вести активний спосіб життя ( відвідувати громадські місця, частіше бути в колі друзів.
  • Організувати більше зустрічей в межах міста. Ваші пожертви допоможуть нам робити зустрічі частіше і дадуть можливість урізноманітнити їх. (більше відвідувати театри, музеї, кіно, басейн.)
  • Зробити більш різноманітним наш літній відпочинок.

Завдяки додатковим пожертвам ми зможемо зробити літні табори в Карпатах чи на морі. Також у нас з’явиться можливість організації  відпочинку за кордоном.

Ми будемо Вдячні за будь-яку допомогу та просто за можливість стати Вашими друзями.

Приєднуйтесь до нас!

Як нам допомогти фінансово?

Ви можете перерахувати кошти:

ЄДРПОУ – 36670101  р/р 2600701139106

ВАТ «Кредобанк» м. Львова

МФО – 325365

Якщо Вам подобається наш сайт, то Ви можете допомогти нам зробити його кращим невеликою фінансовою пожертвою!

Номер карти 5168742723303560

https://sendmoney.privatbank.ua/ua/

Усі звіти про витрати ми обіцяємо опублікувати на цій сторінці!

Розкажіть про нас друзям у соц.мережах!

uk / en