Впевнені, що разом нам вдасться зробити Україну, її інфраструктуру, транспорт, розважальні, медичні, культурні та інші заклади доступнішими та зручнішими для людей з особливими потребами

Бачення

Ми станемо рушійною силою змін у ставленні до людей з особливими потребами серед тих, хто щодня поруч з нами!

Місія

Наша місія – допомогти становленню інклюзивного суспільства, відкритого до людей з особливими потребами.

Цілі

Зробити Львів та Україну доступнішою, комфортнішою та відкритішою для людей особливими потребами. Не словами, а справами подолати негативні стереотипи, стосовно людей з інвалідністю, які склалися в українському суспільстві.

Натхнення

Ми надихнулись тим, щоб допомогти нашим друзям з особливими потребами вийти у світ і здивувати його своїми талантами. У нас є що показати світу і довести, що незважаючи на труднощі варто розвивати власний талант!

Як це було?

Ми хочемо поділитись з тобою нашою історією і подіями, які стали поштовхом до створення “Відкритих сердець”

Створення “Клубу молоді з неповносправністю”

5 липня 2005 року
м. Львів
Перша зустріч відбулась на майданчику для людей з особливими потребами у парку «Знесіння». Там ми разом з нашими друзями, які мали спинальні травми хребта змогли випробувати пандуси на яких можна було тренувати техніку їзди.
Детальніше

Табір Червоноград

8 cерпня 2006
Червоноград
Оскільки на табір було відведено тільки три дні, пріоритетною метою його було спілкування, відпочинок, а головним завданням волонтерів було сприяння самостійності наших друзів. Перед від¢їздом до „Ровесника” кожен учасник табору мав своє завдання.
Детальніше

Як ми вперше поїхали електричкою в Карпати

19 червня 2007 року
с. Гребенів Львівська область
Вперше ми поїхали 17 червня в 2007 році на електричці. Більшість з нас тоді вперше побачили гори. В нас було 10 волонтерів. Ми були недалеко від бази «Смерічка», що знаходиться поблизу с. Гребенів. В Карпатах ми смажили шашлики, розмовляли, святкували День Народження нашої волонтерки Олі Бриндас.
Детальніше

Перша подорож на море

25 червня -6 липня 2007
с.Заозерне Крим Україна
В червні 2007 року ми вперше поїхали на табір на морі. Це сталося після зустрічі Наталі з нашим спонсором у листопаді 2006 року. Зустріч залишила у п. Пітера Фостера гарні враження і він вирішив разом із «Ротарі клубом» Швейцарії зібрати нам гроші на подорож до моря.
Детальніше

Літній рекреаційно – оздоровчі табір в м. Євпаторія АРК Крим 2008 рік

3-17 cерпня 2008
с. Заозерне, Крим, Україна
У цій статті ми поділимося з тобою спогадами про незабутній відпочинок у м. Євпаторія АРК Крим. Ці мандрівки залишили в серці кожного з нас незабутні приємні миттєвості і зараз пишемо ці рядки із відчуттям певної ностальгії, але із незламною вірою в те, що Крим це – Україна, а комфортна база параолімпійської та дефлімпійської підготовки Національний центр «Україна», що розташована в с. Заозерне, ще відкриє нові можливості для досягнення нових спортивних перемог та покращення здоров`я.
Детальніше

Мандрівка замками Львівщини (Липень 2009)

16 липня 2009
Львівська область
У липні 2009 ми вирушили в одноденну подорож – екскурсію замками Львівщини. Ми змогли оглянути три замки: Олеський, Підгорецький та Золочівський.
Детальніше

Як було створено «Відкриті серця»?

17 Вересеня 2009 року
м. Львів
ГО «Відкриті серця» була створена 17 вересня 2009 року. Засновниками стали Оля Бриндас, Остап Стадник та Наталя Таральчук.
Детальніше
uk / en