Створення “Клубу молоді з неповносправністю”

Клуб для молоді з неповносправністю було створено 5 липня 2005 року. Членами організації тоді було 9 осіб з неповносправністю та 5 волонтерів, які допомагали в організації. Клуб почав діяти під патронатом ГО «Асоціація реабілітологів».

Головна мета – соціальна адаптація молоді з особливими потребами до самостійного життя. Кожен учасник мав певне завдання спрямоване на допомогу в організації зустрічі. Наприклад, повідомити всіх по телефону про майбутню зустріч і визначити місце проведення.

Допомагали в здійснені проекту Соломія Нарольська та Надя Піонтківська. Спонсорами виступила «Ліга українських католицьких жінок Канади в Торн Гіл Онтаріо».

Перша зустріч відбулась на майданчику для людей з особливими потребами у парку «Знесіння». Там ми разом з нашими друзями, які мали спинальні травми хребта змогли випробувати пандуси на яких можна було тренувати техніку їзди.

На майданчику є пандуси, шведська стінка, баскетбольні щити. Та попри все будова майданчику має суттєві недоліки, зокрема, поверхня майданчику є недостатньо рівною для інвалідного візка, майданчик є дуже віддалений від густонаселених районів Львова.

Я вважаю, що такі майданчики повинні бути обладнані в кожному мікрорайоні міста. тому що це – місця відпочинку. Майданчик було збудовано на кошти Львівської міської ради, під патронатом директора медичного центру „Здоров’я”, п. Степана Олександровича Гориня.

Ті, хто міг ходити випробовували дерев’яні бруси, тримаючись за які можна тренувати ходу, хтось займався біля драбини.

Після того ми спілкувались у дружньому колі.

Щоб розважити компанію дехто читав свої вірші, хтось розповідав анекдоти чи просто ділився історіями з власного життя.