Таланти

Талант це найцінніший дарунок Творця!

Він є у серці кожного із нас, незважаючи на фізичні обмеження з якими вчимося жити щодня, долати труднощі, ставити нові творчі цілі та досягати їх…

І найголовніше – ПЕРЕМАГАТИ! «перемагати самих себе», долати негативні думки, поганий настрій, все те, що іноді так підступно закрадається в душу і про що, зазвичай, полюбляєш мовчати…

У товаристві цих людей зі щирими усмішками, де ти можеш бути самим собою і тебе цінують за те, що ти є з ними, кожен з нас повною мірою розвиває свої таланти: від вишивання чудових ікон та картин бісером, до плетіння різноманітних прикрас, створених власними руками, та написання власних пісень, віршів, вивчення іноземних мов чи навіть стрільби з лука!

Наталя Таральчук
Співзасновниця ГО “Відкриті Серця”

Ярмарок талантів – крок до здійснення мрії

70% отриманих коштів від Ярмарку талантів будуть використані на проведення Літнього Табору 2018 у Єгипті. Ярмарок проводиться до 7 вересня 2018 року!

Читати більше

Богдан Жуковський

Незважаючи на те, що у Богдана складна форма Дитячого церебрального паралічу і він не може тримати пензля у руках, хлопець все ж навчився дарувати радість іншим і пише свої проникливі, зворушливі, сповнені добра та світла картини … пальцями ніг.

Аби пензлі не ковзали між пальцями, винахідливий митець обмотує їх стрічкою. Так він створив близько двох сотень картин і всі свої роботи роздарував, або віддав на благодійність. Наприклад, минулого року вісім картин врятували життя бійця АТО!

Читати більше

Юрій Шатрук

Через власну природну скромність Юрко довго не зізнавався нам про те, що у нього – справжній подарований Творцем талант до вишивання бісером не лише прекрасних картин, а й ікон.

Найбільше захоплює те, що попри всю складність проблем зі здоров`ям, хлопець ніколи не скаржиться на долю, шукає можливості додаткової роботи, полюбляє мандрівки.

Читати більше

Юра Ковалевський

Вперше я побачила Юру на одному з ходотонів, який влаштувало НРЦ “Джерело”. Це було десь наприкінці 90,на початку 2000-х років. Але оскільки в ходотоні брала участь велика кількість людей, поспілкуватись і познайомитися ближче не було можливості. Знову ми зустрілися вже у 2009 році на одній із зустрічей ГО «Відкриті серця»,куди мене запросили друзі. Юра в […]

Читати більше

Руслан Мамчак

Руслан був нашим другом… Він був з почуттям гумору, веселий, талановитий, займався перекладами богословських текстів

Читати більше

Остап Стадник

Остап – викладач англійської, але крім того він захоплюється музикою. Займається вокалом з професійним викладачем та любить подорожувати

Читати більше

Оксана Шипош

Я познайомилась з Оксаною Шипош в 1999 році на таборі в Трускавці. З нею мені завжди цікаво поговорити про життя, адже багатьох людей Оксана надихає власним прикладом. Вона одною з перших, незважаючи на свій діагноз, вступила до коледжу на факультет соціальної педагогіки.

Читати більше
uk / en