Тепер ми розкажемо тобі, як ЛЕГКО! ШВИДКО! та ЗРУЧНО! стати учасником…

  • Ти маєш особливі потреби? Потребуєш допомоги?
  • Прагнеш відчути надійну руку підтримки, добре слово?
  • Хочеш отримати фахову реабілітаційну, психологічну, юридичну чи соціально адаптаційну пораду? – звернися до нас і разом ми знайдемо вихід із складної ситуації, покажемо найефективніший шлях рішення твоїх проблем.

 

Чому варто звернутися до нас?

  • Ти знайдеш не лише однодумців, а й справжніх друзів, які знають як діяти для найефективнішого вирішення проблеми;
  • Зможеш проявити свій потенціал, талант та творчі здібності;
  • Нам допомагають волонтери, які вже мають понад 10 років практичного фахової реабілітаційної підготовки і досвіду допомоги та підтримки людей, які пересуваються у інвалідному кріслі; то ж ти та твої батьки та близькі  можете бути на всі 100% впевнені у безпеці та догляді за учасником під час наших зустрічей та мандрівок;Для нас важлива ТВОЯ ДУМКА, МИ ЦІНУЄМО! РОЗУМІЄМО! Та СПРИЙМАЄМО ТЕБЕ, ЯК ОСОБИСТІСТЬ!ВСЕ ще вагаєшся? тоді просто прочитай, що кажуть ті люди, які вже приєдналися до нас:

«Я познайомилася з «Відкритими серцями» в той період мого життя, коли найбільше потребувала дружньої підтримки і допомоги. З того часу вони стали моєю другою сім’єю. Такої відкритості, щирості і безкорисливої приязності я давно не зустрічала. Ми одразу потоваришували, і моя дійсність почала набувати яскравіших барв, адже нові друзі радо ділилися досвідом й допомагали пристосуватися до нових умов життя, долати власні страхи і ніколи не здаватися. Тут я навчилася по-справжньому цінувати і любити цей світ.

Зізнаюся, спершу я думала, що волонтери «Відкритих сердець» – студенти-реабілітологи або соціальні працівники, які здобувають досвід для своєї майбутньої роботи. Мати таких друзів-помічників – це велике щастя і необмежені можливості.

Кожна зустріч організації відкриває її учасникам нові горизонти. Це завжди особливий час, коли ми навчаємось чогось цікавого і корисного, творимо, подорожуємо, пізнаємо історію і культуру рідного краю, зміцнюємо власне здоров’я, відверто спілкуємося, обмінюємось поглядами, весело розважаємось та відпочиваємо… Лише відкривши своє серце, можна відчути всю красу життя.»

Юлія Бойко

«Привіт. Мене звати Оксана Шипош. Мені  46 років, і я вже не можу вважатися молодою людиною, але в душі я все ще підліток. Люблю веселу компанію, жарти, пісні, подорожі й пригоди. Я легка на підйом, намагаюся вести активний спосіб життя. На жаль, в силу моїх фізичних можливостей, це складно робити самостійно. Іноді для здійснення моїх авантюр мені потрібна допомога, бо є ще багато місць і речей не пристосованих для людини у візку. У мене звичайно є друзі, які готові допомагати, але у них не завжди є достатньо вільного часу.

Два роки тому я стала учасником організації «Відкриті серця». Тут я зустріла багатьох своїх друзів і знайомих. З кимось познайомилася на тренінгах, з кимось довелося разом відпочивати, хтось як і я брав участь в соціальних проектах. Правду кажуть: «Львів – велике село». Я була рада побачити всіх їх знову. Так рідко випадає нагода поспілкуватися просто так, не по справах.

«Відкриті серця» – це об’єднання, скоріше навіть симбіоз, дуже різних людей, неповносправних і цілком здорових, тих, хто потребує допомоги, щоб вийти з дому, і тих, хто має забагато енергії і хоче витрачати її з користю. Вони знайшли одне одного, і кожен отримав від спілкування щось дуже цінне саме для себе.

Мені спершу було трохи ніяково входити в давно сформований колектив, який має свої внутрішні зв’язки, звичаї і традиції. Але на всіх зустрічах, культпоходах, екскурсіях і таборах була така тепла атмосфера, що я відчула себе загорнутою у м’який домашній махровий халат. Тут всі відкриті й природні, ніхто не грає якісь штучні ролі, тут можна бути собою і не боятися кривих поглядів. І головне, тут усі так само як і я люблять авантюрні пригоди і трохи божевільні, в хорошому значенні слова.

Я з нетерпінням чекаю на нові зустрічі. Шкода, що вони бувають не так часто як хотілося б.»

Мене  звуть    Оля  Навольська.   З 2009 року я є  членом  Громадської Організації «Відкриті серця». Незважаючи на певні фізичні труднощі, я намагаюся жити на повну і вести активну і корисну діяльність. У мене багато захоплень.Одним із них є  подорожі .Завдяки проекту, я змогла знайти нових друзів та відвідати багато культурних закладів, побачити найвідоміші архітектурні пам’ятки Львова. Зокрема, я люблю ходити на вистави  у Львівський державний  академічний театр Імені Марії Зеньковецької.Також дуже подобається,як ставлять вистави у Молодіжному театрі імені Леся Курбаса, академічному театрі Воскресіння. Вважаю, що Організація Відкриті серця виконує дуже потрібну функцію—допомагає учасникам стати  самостійнішими у пересуванні,оскільки на зустрічах і в поїздках нам допомагають вже не батьки а волонтери. Траплялися   випадки коли треба було самостійно давати собі раду.  Волонтери допомагають нам подолати найважчі бар’єри, що трапляються на шляху, адже, на жаль, майже всі громадські заклади Львова не пристосовані  для пересування на візку. Ми завжди святкуємо разом дні народження, а також новорічні свята .
Деколи ми також займаємось спортом.
«Зустрічі  Громадської  організації « Відкриті серця  також допомогли  мені відкрити  та  розвинути   у собі творчі здібності . Саме це  мене тішить чи не найбільше, бо  пізнаєш себе з іншого, невідомого досі боку!)

На завершення, згадалося   мені   своє враження від першої зустрічі ! Було таке відчуття, ніби я знаю усіх дуже давно!) . І хоча іноді трапляються  суперечки  в нашій “сім»ї»,розглядаю це як «живий досвід», який йде на користь усім нам  однаково,як учасникам, так і волонтерам!»

Рішення за тобою! Здійсни крок до змін просто зараз!

Заповни форму і дай відповіді на кілька простих запитань:

 Залиш будь ласка, свою контактну інформацію, щоб ми могли відписати тобі.