Як було створено «Відкриті серця»?

ГО «Відкриті серця» була створена 17 вересня 2009 року. Засновниками стали Оля Бриндас, Остап Стадник та Наталя Таральчук. Головним  приводом для створення організації стала необхідність наявності юридичних документів для подання проектів у різноманітні благодійні фонди, потреба мати власний рахунок для можливості отримування благодійних внесків та спонсорської підтримки. Ми написали статут, подали документи. Реєстрація тривала приблизно півтора місяці.

«Відкриті серця» діють як незалежна Громадська некомерційна організація, що фінансується за рахунок спонсорських коштів. Всі члени громадської організації  мають середню та\або вищу освіту і незважаючи на  проблеми зі здоров`ям, займаються творчістю – пишуть вірші, малюють та вишивають картини, пишуть музику, допомагають порадами, фаховою консультацією людям, які мають схожі проблеми і стикаються з ними у повсякденному житті.

Наші зустрічі відбуваються раз в місяць. Ми відвідуємо різноманітні цікаві екскурсії, виставки, концерти, майстер-класи, організовуємо поїздки та літні табори. Зокрема, відвідали театри, кінотеатри та музеї рідного Львова, а також відкрили для себе мальовничі куточки України,  а саме: Замки Львівщини, озеро Синевир, водоспад Шипіт «родзинки» Закарпаття та багато інших цікавинок.

Ми – справжні друзі, котрі Вірять, Знають і Можуть довести не словами, а реальними справами, що люди з інвалідністю не повинні бути замкнутими у чотирьох стінах власної квартири і пізнавати світ лише через мережу Інтернет. Ми – ентузіасти, що завжди готові дивувати світ! І  довели це на реальному прикладі.

Вважаємо, що сидіти у чотирьох стінах – це не про нас і об’єдналися з допомогою небайдужих людей у ініціативну групу. Нашою метою було показати світу і Україні, що незважаючи  на неповносправність, ми можемо бути гідними членами суспільства і допомагати  нашим одноліткам, які мають особливі потреби, подорожувати, знаходити нових друзів, відвідувати найцікавіші куточки рідного Львова, пізнавати світ, змінювати себе та суспільство на краще.

 

 

uk / en