Як мрія про море стала реальністю? або подорож до Червоного моря (18.09 -25. 09.2019).

Перш за все, ми від щирого серця дякуємо усім благодійникам, друзям –волонтерам, завдяки зусиллям та підтримці яких наша мрія про море стала реальністю. Це був чудовий тиждень відпочинку у Єгипті, на березі Червоного моря у місті Хургада.

 Кожний день нашої поїздки був сповнений гарних вражень та дуже різних, переважно позитивних емоцій, які ми запам`ятаємо на все життя.

А тепер про все по порядку…. ділимося думками, враженнями, спостереженнями.

Окрема подяка працівникам львіського аеропорту, які зробли все, щоб процедура нашої реєстрації на авіарейс була швидкою та максимально комфортною.  А далі – сонце, море, теплі хвилі, іноді, нестримний вітер та абсолютна легкість думок.

Ми перебували в готелі Лонг Біч Ресорт. Цього разу, наші друзі – волонтери не лише допомагали нам долати всі бар`єри у побуті та повсякденному житті, а й доклали багато зусиль, аби наше дозвілля було цікавим та насиченим.  Ми мали можливість грати в різні настільні інтелектуальні ігри. Сам процес гри був сповнений веселих жартів, сміху та веселощів.

Окрім цього, деякі наші учасники з інвалідністю кинули виклик своїм обмеженим можливостям і спустилися з гірки аквапарку уперше в житті. Реальний досвід показує, що за надійної підтримки друзів –волонтерів вдасться все, навіть якщо ти сам у це не надто віриш.

Також ми провели міні –турнір з боччі, в нас була чудова фотосесія на пірсі (дякуємо за фото Віктору Роїку).

Ще ми із задоволенням спостерігали за заняттям з йоги, спортивними танцями та квік –степом. Такими різними спортивним активностями наші волонтери мали можливість займатися увечері, коли учасники спілкувалися, дихали свіжим морським повітрям і насолоджувалия прохолодою після спекотного дня.

Заняття йогою

Варто відзначити, що друзі волонтери часто в ранковий час активно тренувалися ранковими пробіжками та займалися спортом.

Відео © Марти Цимбалісти:

В один із днів нашого відпочинку, ми вирушили в морську екскурсію на кораблі. Ми провели 6 годин на борту судна у відкритому морі, побачили зблизька грайливих дельфінів.

За бажанням, учасники мали можливість пірнути з маскою і побачити на власні очі розмаїття дивовижного підводного світу. Ми мали можливість спробувати дайвінг.

Наші учасниці Юлія Бойко, Наталя Таральчук наважилися спробувати і побачили красу коралового рифу та його мешканців неозброєним оком. Це були незабутні враження.

Відео © Фейсбук Юлії Бойко

Ми залюбки дивилися анімаційне шоу, яке щовечора  пропонували аніматори до уваги гостей готелю. Тут були і запальні єгипетські танці, вогняне шоу, факір –шоу, коли ілюзіоніст показував різноманітні небезпечні трюки з мечем, танцюючи на битому склі.

Словом, дякуємо усім, хто втілив  ці сім казкових днів у життя, адже такі подорожі зарялжають позитивом на цілий рік, відроджують віру у краще та дарують гарний настрій.

Друзі -волонтери – завжди поруч….

Усе це стало реальністю завдяки небайдужим людям, які збирали кошти, долучалися до наших акцій, пекли для нас неперевершені смаколики, дарували нам свою допомогу, час та підтримку під час відпочинку щодня та щохвилини.

.

Дякуємо що Ви з нами і для нас! Бережіть себе! Хай оберігає Вас Господь!

Відчуйте цю неповторну атмосферу і ви! Дивіться більше емоцій та вражень у відео © Наталі Таральчук

Статтю підготував Ігор Зіньчук