Ярмарок талантів – крок до здійснення мрії

В одній із попередніхстатей ми розповідали про нашу мрію – організацію оздоровчого табору на березі моря.

Як каже народне прислів`я, «під лежачий камінь вода не тече», а кожна маленька добра справа небайдужих людей може допомогти здійснити нашу мрію. Саме так виникла ідея та ініціатива створення «Ярмарку талантів», де кожен з учасників вирішив поділитися з Вами своїм талантом, щоб вклавши часточку праці та свого серця, не просто бути корисним та активним а й долучитися до здійснення нашої мрії.

Отже, ми пропонуємо:

Чарівні прикраси ручної роботи від Юлії Бойко допоможуть підкреслити Ваш стиль та індивідуальність, вишукано доповнять образ чарівної сучасної леді на вечірці, або ж стануть родзинкою строгого ділового костюму успішної, впевненої в собі, але водночас такої ніжної і романтичної жінки.

 

Картини вишиті бісером від Юрія Шатрука стануть окрасою будь – якого інетер`єру. Своїми творчими роботами чоловік прагне донести до кожного заклик віри та надії на краще. Юрій  вміє помічати особливу красу квітів, природи. Його картини сповнені добра і світла, якими автор так натхненно ділиться із кожним із нас.

Вам потрібно якісно перекласти текст з англійської на українську, російську мови?, бажаєте отримати якісний переклад з російської на українську або української на російську?. А можливо, Вас цікавить рецензія на книгу, доповідь або ж  написання цікавої статті для Вашого сайту, яка буде не лише інформативною та корисною для читачів, а й сприятиме залученню цільової аудиторії сайту? Всі ці послуги за доступною ціною за домовленістю може запропонувати філолог, копірайтерІгор Зіньчук.

Наталя Таральчукзабезпечить для Вас: індивідуальний підхід до наповнення контентом Вашого сайту, блогу чи інтернет –магазину; чудові тексти; СЕО – просування, короткі терміни виконання завдань і написання текстів та статтей з дотриманням найвищих стандартів якості. Все  це у поєднанні з цікавими текстами стане ключем до Вашого успіху, а правильний ключ Наталя знає на 100%. Перевірено часом, щоденною практикою та досвідом!

Іноземні мови допомагають відкривати світ, долати бар`єри у спілкуванні, але дуже важливим є правильний підхід до викладання, який забезпечує найкращий результат. Остап Стадникмає багаторічний успішний досвід у викладанні англійської мови і пропонує:

12 онлайн занять англійської мови для груп до 4 осіб віком від 16-ти років

Цілі:

Хочете бодай на хвилинку зазирнути в майбутнє?, дізнатися що зірки віщують саме Вам?.  Розгадати таємниці долі допоможе астролог, таролог  Оксана Шипош талановита жінка з доброю щирою душею не лише дасть слушні поради та рекомендації, а й на професійному рівні визначає:

 

70% отриманих коштів від Ярмарку талантів будуть використані на проведення Літнього Табору 2018 у Єгипті.

Ваше ім’я (при вашій згоді) буде вписано у список меценатів, які долучилися до організації цієї літньої мандрівки і висвітлено на офіційному сайті органіці «Відкриті Серця» у форматі підсумкового звіту.

Ярмарок проводиться до 7 вересня 2018 року!

Здобудь щось для себе   та  відкрий світ для інших!