Юра Ковалевський

Вперше я побачила Юру на одному з ходотонів, який влаштувало НРЦ “Джерело”. Це було десь наприкінці 90,на початку 2000-х років. Але оскільки в ходотоні брала участь велика кількість людей, поспілкуватись і познайомитися ближче не було можливості. Знову ми зустрілися вже у 2009 році на одній із зустрічей ГО «Відкриті серця»,куди мене запросили друзі. Юра в той час уже кілька років відвідував «Відкриті серця». Був одним із членів правління в організації. Я його впізнала одразу. Уже на зустрічах була можливість поспілкуватися і познайомитися ближче.

Юра виявився цікавим співрозмовником, багато розповідав про інклюзію, своє навчання у 82-й школі(,оскільки сам навчався в інклюзивному класі ,створеному там). А також ми з ним часто розмовляли про досить багато іречей: зокрема соціальну роботу; умів цікаво розповідати про таку складну досить дисципліну, як соціологія. Бо після школи вступив на факультет соціальної роботи в Університет «Україна».

Юра належить до тих людей,які вміють вислухати і допомогти, якщо це дійсно потрібно. Захоплюється футболом Любить музику,подорожі, а також літературу та історію. Відвідує виїзні та домашні матчі футбольного клубу «Карпати» .Ще він колись пробував себе у ролі журналіста і ведучого. Писав вірші. Пропонуємо ознайомитися з одним із них у цій статті. Був волонтером під час різних таборів.

Ще одним із захоплень Юри були танці на візках. Протягом 2-х років, із 2003 по 2005 роки ,власними силами і за підтримки директора НРЦ «Джерело» Мирослава Николаєва, разом із однокласницею придумували танцювальні номери і костюми.

У 2003 році на запрошення президента львівської ГО «Асоціація бодібілдингу та фітнесу «НАББА—Львів», Павла Зінька, Юра разом з партнеркою виступили із своїм танцем VIVA FOREVER на чемпіонаті з бодібілдингу та фітнесу, який проходив у Львові. За свій виступ Юра був нагороджений дипломом– подякою за всебічний гармонійний розвиток особистості.

Пропонуємо вашій увазі переглянути відео виступу!

uk / en